Můj příběh

Jdi svou cestou, nemusíš poslouchat nikoho jiného než sama sebe, tvůj mateřský instinkt Tě vede správným směrem. 

Jsem průvodkyně pro ženy, manželka a máma úžasných duší. 

 Během života a dětství především jsem si prošla trnitou a z tehdejšího pohledu náročnou cestou. Nakonec jsem, ale došla až sem. Kdy tvořím svůj život podle sebe ne podle očekávání ostatních. Přistupuji k dětem s respektem, učím se být dobrou mámou a v tom všem nezapomínám především sama na sebe. 

Vyrůstala jsem v autoritativní výchově a době kdy se nenosilo být citlivá nebo jiná. Nejlepší bylo zapadat do určité škatulky a plnit očekávání společnosti. A tak jsem prvních 25 let života šla podle nalajnovaného směru. A i přesto jsem nikdy nebyla dost, i přesto jsem slyšela že bych měla být více klidná a nenápadná, méně citlivá a roztržitá. Nebylo žádoucí se rozhodovat bez rozmyslu a vyčnívat. A já tolik chtěla - chtěla jsem být spontální, rozhodovat se hned bez dlouhého přemýšlení. NO ještě aby ne, když jsem v Human designu projektor s intuitivní autoritou - to jsem ale zjistila mnohem mnohem později. 

Vše co jsem žila bylo proti tomu čím jsem, proti mé intuici. Byla jsem učena především k tomu naslouchat autoritě a ideálně nemít vlastní názor, ale ten já měla a to vždycky. Moje cesta mě ale dovedla sem, do tohoto momentu teď tady a píšu tyto řádky. Protože jsem přes to vše věděla, že je něco víc než to mi bylo předkládáno.

 

Díky tomu všemu

jsem došla až k objevení svých darů, naučila se načítat zprávy z Akášických záznamů, tvořit bezpečný prostor pro ženy, které chtějí jít také svou vlastní cestou a podporovat mámy na jejich cestě mateřstvím, pomoci dalším ženám na cestě za hledáním svého poslání.

Jdu proti proudu za voláním své duše, přidáš se? 

Kontaktujte mě

Máš nějaké otázky, potřebuješ si něco ujasnit? Chceš čtení s akášických záznamů nebo konzultaci? Chceš si domluvit individuální nebo poznávací setkáná? Napiš mi a společně to vyřešíme.