Klub Laskavé mateřství

 Z unavené a frustrované mámy se můžeš stát tou, která si mateřství užívá.

24. 3. 2023 otevírám klub pro všechny mámy, které chtějí zastavit každodenní kolotoč starostí kolem dětí a najít si alespoň chvilku pro sebe.

Nečekej až zase přijde ten moment, kdy děti brečí a ty s nimi, protože:

 • cítíš bezmoc,
 • nevíš co děláš špatně,
 • je toho na tebe moc,
 • tě partner nebo manžel nechápe,
 • jsi unavená a nevíš jak si říct o pomoc,
 • máš pocit, že to tak bude už navždy a ty sis to takhle nepředstavovala.

Přijď mezi nás, do prostoru, kde tě vyslechneme, pochopíme a ujistíme, že jsi normální žena a máma, která dělá to nejlepší, co umí.

Ale taky ti ukážu, že mateřství můžeš prožívat i jinak. Mix emocí to bude asi vždycky, ale začneš častěji pociťovat:

 • radost,
 • vděčnost,
 • sebevědomí,
 • štěstí,
 • respekt,
 • a dokonce i touhu být zase partnerkou a milenkou. Ne jen nej maminkou na světě.

 

Ahoj, jsem Veronika a vezmu tě s sebou na cestu…

Staň se laskavou mámou a díky akčním krokům zlepši svůj každodenní život. Ukážu ti jak na to, protože vím, jak ti je. I já jsem tyhle pocity zažívala. Sama jsem si prošla nejistotou, poporodní depresí i ztrátou miminka. Byla řada momentů, kdy jsem si doopravdy nevěděla rady sama se sebou natož s dětskými emocemi a nečekanými reakcemi.


Naštěstí jsem pro sebe našla cestu ve formě respektující výchovy, s ním spojenou zdravou tvorbu hranic, svou sebehodnotu a řadu dalších věcí. Moc mi pomohlo naučit se číst z akášických záznamů a začít věci vnímat v hlubším kontextu. Vymanila jsem se ze vzorů autoritativní výchovy svých rodičů a začala více respektovat sebe, děti i partnera. Nyní žiji život v souladu se svou intuicí, se svými dary a především ve spokojenosti a lásce.

klub laskavé mateřství

Klub pro mámy, které se nebojí věci měnit a zlepšovat život sobě i své rodině. Protože jen spokojení rodiče mohou tvořit spokojené zázemí..

Dveře klubu otevřu 24. 3. 2023, ale vstoupit můžeš kdykoliv.

Každý měsíc se budeme věnovat jednomu konkrétnímu tématu, podíváme se například na:

 • rituály pro mámy,
 • nauč se říkat si o pomoc,
 • mateřský instinkt - jak se na něj napojit a vnímat ho,
 • sebehodnota v mateřství,
 • péče o tělo, duši i mysl, 
 • osobní růst je nutnost,
 • cykličnost v mateřství
 • partnerství.

v dubnu začínáme tématem: sebehodnota v mateřství

 

 

Součástí každého měsíce budou podle potřeby:

 

kolektivní zprávy z akáši
mé vhledy k tématu
pracovní listy
výklad z karet
praktické tipy využitelné každý den
rituály na míru
vizualizace
zoom setkání

 

Masterclass a webináře

Pro členky klubu budu podle potřeby tvořit webináře i masterclass. Tyto akce budou přístupné i veřejnosti, ovšem jen členky klubu Laskavé mateřství je budou mít zdarma, jako součást obsahu klubu.

 

Jak bude klub Laskavé matřství vypadat prakticky?

Celý obsah klubu najdeš v členské sekci na webu laskavematerstvi.cz. Jsou v ní vždy všechny podklady k aktuálnímu měsíčnímu tématu i starší obsah.

 

Společná živá vysílání na Zoomu

Živá online setkání budou probíhat 1x měsíčně na platformě Zoom, kam se ze svého počítače nebo mobilu lehce přihlásíš. Nebudeš potřebovat kameru, ale můžeš ji mít zapnutou, pokud budeš chtít. Tvořím tu prostor pro sdílení, diskuzi a společný posun. Živá setkání budu nahrávat a vždy je přidám do členské sekce, aby ses na ně mohla podívat, i když zrovna nezvládneš být online.

Stejně tak se budou na Zoomu odehrávat i zmíněné masterclass i webináře.

 

Podporující a diskuzní prostor na Discordu

Připrav se na společný diskuzní prostor mimo Zoomy. Otevřený bude jen pro tebe a ostatní členky klubu na Discordu. Pokud Discord neznáš - je to chatovací platforma podobně jako je ICQ nebo třeba Skype. Ovšem značně vylepšená a opravdu intuitivní. Zvládneš to s ní, i když ji zatím neznáš. Na Discord si můžeš chodit pro podporu od ostatních členek klubu, ale i pro tu mou mimo živá setkání. Budu tu podle svých časových možností, ale věřím, že vždy tam nějakou spřízněnou duši najdeš.

Facebook nebudeš k tomu, abys měla celé dění klubu na dlani, vůbec potřebovat.

Brány klubu se otevírají 21.3.2023

Cena za měsíční vstup do klubu

Cena za vstup do klubu na 1 měsíc je 333 Kč.

Vstoupit do něj můžeš kdykoliv a od tohoto dne ti, pokud budeš chtít v klubu zůstat, budu posílat výzvu k platbě pravidelně každý měsíc.

Vstupem do klubu se k ničemu nezavazuješ a klidně v něm můžeš zůstat jen jeden měsíc. Věřím, že se ti v něm ale natolik zalíbí, že se mnou a ostatními ženami vydržíš déle.

 

Dárky pro členky klubu navíc.

Jako člence klubu ti dám 20% slevu na jedno čtení z akášických záznamů nebo jednu konzultaci pro mámy.

Postupně budu přidávat inspirativní rozhovory s dalšími ženami. Abys věděla, že pro každou z nás je hledání toho „správného“ pro sebe i svou rodinu výzva a cesta.

 

co o mně ženy říkají?

Čtení z Akašických záznamů u Verči jsem si vybrala z toho důvodu, že jsem potřebovala nadhled a podpoření, že moje vnitřní kroky jsou správné. Od úplného začátku spolupráce s Verčou jsem cítila naprosté bezpečí, podporu a důvěru. Otevřela jsem s ni za mě těžší témata. Hodně mi i pomohl její nadhled nad situací tady a teď. I když sama čtení z Akašických záznamů dělám, měla jsem touhu se svěřit do rukou Verči a udělala jsem správně. Čtení bylo jedním slovem wow, tak obrovský přesah, nadhled, možnosti, jak se mužů podpořit i slova, které jsem vnitřně věděla, ale nechtěla si přiznat. Moc mi vyhovuje Verči styl předání zpráv, komunikace a profesionality. Všem z celého srdce doporučuji Verču
Marta Nedvěd
Moc děkuji Veronice za její empatii, za podporu a náhled a za možnost sdílet bez posuzování. Cítila jsem se konečně pochopená. Verča mi odzrcadlila, co jsem cítila a tím mi pomohla si zvědomit odpovědi na témata, která teď řeším - což je školka a hranice. Díky rozhovoru s Verčou jsem si ujasnila, jak to skutečně cítím a jak budu dál postupovat.
Kateřina Diblíková
Kolem čtení z Akáši jsem dlouze obcházela. Na jednu stranu ho opěvovali lidé, jejichž práce si vážím, na druhou stranu to na mě bylo pořád trochu "moc". Moc nevysvětlitelného. Nakonec jsem měla možnost vyzkoušet rodičovské načítání od Veroniky a nelituji. Odpovědi na otázky jsem získala formou nahrávky a tak se k nim mohu kdykoliv vracet, neb je v nich mnoho inspirace. Ptala jsem se na pocity, které jsem nedovedla racionálně uchopit, a odpovědi mířili přesně k jádru problému. I doplňující karta, která byla součástí balíčku, mi poskytla konkrétní tip na drobné akce, které mi mohou pomoci se posunout dál
Ludmila Houdková

Klub Laskavé mateřství otevírám 24. 3. 2023

hned při vstupu tam najdeš:

 • inspirativní obsah
 • pracovní listy
 • meditaci nebo vizualizaci
 • kolektivní zprávy které byly načítány pro mámy

A poté 1.4.2023 bude první měsíční téma - Sebehodnota v mateřství, k tomu získáš kolektivní zprávy, video ode mě, vizualizaci s pracovními listy a karetní výklad k tématu. Na termín 1 Zoom setkání se domluvíme přes DISCORD. 

Zlepšovat své mateřství, postoj sama k sobě i svůj život můžeš začít okamžitě. Čím dřív budeš po krůčkách měnit to, co nefunguje, tím dříve se budou moci změny v tvém životě projevovat.

 

Co všechno tě v klubu čeká?

Každý měsíc:

 • jedno téma na konkrétní měsíc,
 • řada materiálů, které ti pomohou změny nastartovat,
 • členská sekce, kde bude vše přehledně uspořádané,
 • společné živé vysílání na Zoomu,
 • diskuzní a podporující prostor na Discordu,
 • moji podporu a pomoc v rámci klubu a na míru tvým potřebám.

To všechno tě bude stát jen 333 Kč měsíčně.

Ale změny, které ti cesta akce a rozvoje přinese do života, budou nedocenitelné. Zlepšíš svůj vztah sama k sobě, dětem i partnerovi. Ale především, sama se budeš cítit lépe, sebevědoměji a spokojeněji.